Plotery laserowe i lasery diodowe

http://cncmasz.pl

Jesteśmy polskim producentem laserów diodowych i ploterów laserowych dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.Plotery naszej produkcji można wykorzystywać do grawerowania na najrozmaitszych materiałach, jak i do cięcia różnych materiałów, wycinanie na folii samoprzylepnej, wypalanie rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyld na plastyku i metalu, produkcja płytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw sztucznych itp.Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowych, grawerujące i tnące.

Url: http://cncmasz.pl
Data dodania: 2019-02-12
Słowa kluczowe:modelarstwo, obrazki, dekoracje, rękodzieło, wypalanie, wycinanie, grawerowanie, laser, laserowy

Podlinkuj stronę:

Plotery laserowe i lasery diodowe

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (20 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

www.swiatfiran.e-blogi.pl

Chyba wszyscy znają sentencje mój dom moja ostoja, niemniej jednak czy te twierdzenie odnosi się do każdego bez wyjątku? Bywa że powracamy do swojego domu i w ogóle nie czujemy się we własnym domu odpowiednio. Wnętrze własnego domu musi zostać wystrojone w taki sposób ażeby każdy...

Data dodania: 2015-06-07   Szczegóły wpisu »

Signumorg.webnode.com

Firma specjalizująca się w pozyskiwaniach funduszy europejskich dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw rozwijających się w branży informatycznej oraz technologii infomracyjno- komunikacyjnej. Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Data dodania: 2018-01-12   Szczegóły wpisu »

minicredit.portfoliolounge.com

Zapraszamy do poznania specjalnej oferty pożyczek online. Gwarantujemy jasne warunki kredytowania.Zapraszamy do grona zadowolonych klientów.Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Data dodania: 2017-07-17   Szczegóły wpisu »

Compact clinical lab analyzers

Customers indemnity us because of our experience so that cooperation is developing on many continents. Expecting for medical devices is the right place.

Data dodania: 2015-07-14   Szczegóły wpisu »

Taping

Uległeś ostatnio kontuzji lub odczuwasz dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem czy stawami? W takim razie opisywana strona jest dla Ciebie! Znajdziesz na niej mnóstwo informacji o nowoczesnej metodzie fizjoterapii - tapingu. Dowiesz się jak kinesiology taping wpływa na organizm i gdzie...

Data dodania: 2019-05-30   Szczegóły wpisu »